![Ο Πάνος Μουζουράκης στο «Anodos»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2519272/mouzourakis.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Ο Πάνος Μουζουράκης των «Φίλα με ακόμα», «Χρυσό αυγό» και «Πλημμύρες», των απολαυστικών μονολόγων που ξεχνάς από πού άρχισαν, και της αναγνωρισιμότητας που έχει εκτοξευτεί στα ύψη χάρη στην παρουσία του στο «The Voice», ξεκινάει μια νέα σειρά εμφανίσεων στο «Anodos» από την Παρασκευή 17/2 (και για τέσσερις Παρασκευές). Θα τραγουδήσει επιλογές από τη δισκογραφία του, διασκευές από το ξένο ρεπερτόριο και τραγούδια καλλιτεχνών που σέβεται και αγαπάει, μαζί με την εμπλουτισμένη μπάντα του, τους The Mouzicians – στους Δημήτρη Φροσύνη, Παύλο Καλτρουμίδη, Βαγγέλη Κοτζάμπαση και Σπύρο Λιβάνη προστίθενται με τα πνευστά τους ο Δημήτρης Καραγιάννης και ο Γιώργος Ζαρέας. Θα τσεκάρουμε επίσης το ένστικτό του στην ανακάλυψη νέων ταλέντων, καθώς ο Μουζουράκης έχει επιλέξει να πλαισιωθεί από τρεις «αέρινες σειρήνες» που συμμετείχαν στο «The Voice», τις Μυρτώ Ναούμ, Κωνσταντίνα Ζωμενή και Σοφία Δουκλιά.