![Πρεμιέρα στο «Fantasia»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2513356/fantasia.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Υποψιάζομαι πως ο Κωνσταντίνος Αργυρός θα ανοίξει την Παρασκευή το πρόγραμμά του με το νέο single «Τα κατάφερες», που κυκλοφόρησε στην αρχή της εβδομάδας από την Cobalt και αναμένεται να είναι μια από τις επιτυχίες του καλοκαιριού. Ο τραγουδιστής που ξεχωρίζει από τη νέα γενιά για την κομψότητα της ερμηνείας του, την οποία έχει ξεδιπλώσει σε δύο καλούς δίσκους, ηγείται ενός σχήματος το οποίο συνδυάζει τις μπιτάτες φιγούρες της Ελένης Φουρέιρα, την αυθεντική λαϊκή φωνή της Φανής Δρακοπούλου (που χαιρόμαστε που έμεινε στην Αθήνα) και το νεανικό απίλ του Πέτρου Ιακωβίδη. Τη σκηνοθετική επιμέλεια του προγράμματος στο «Fantasia» έχει ο Κωνσταντίνος Ρήγος.
Ακούστε τα νέα singles των τραγουδιστών που εμφανίζονται στο «Fantasia»: