![Ένα μουσικό πρόγραμμα-γιορτή κάθε Σάββατο στο «PassPort Κεραμεικός»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2512947/RAW2703Edit.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Όλα έδειχναν ότι αυτή η μουσική παράσταση θα πήγαινε στην παράταση: η Δήμητρα Γαλάνη, η Ελένη Τσαλιγοπούλου, η Γιώτα Νέγκα και η μπάντα τους έχουν βάλει τα δυνατά τους, ενώ μέχρι τώρα ο κόσμος που πηγαίνει στο «PassPort Κεραμεικός» για να τις δει φτάνει μέχρι την πόρτα. Το μουσικό πρόγραμμα που παρουσιάζουν οι τρεις γυναίκες, οι οποίες βρίσκονται σε απόλυτη ερμηνευτική φόρμα, κάνει την ανατροπή φέρνοντας το λαϊκό πρόγραμμα στην αρχή και συνεχίζοντας με τις δικές τους επιτυχίες – κι είναι από τα μεστότερα και χορταστικότερα αυτής της σεζόν. Όσοι δεν προλάβατε να το δείτε ή θέλετε να το ξαναδείτε, συνεχίζεται κάθε Σάββατο.