![Νέο σχήμα στο «Frangelico»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2512659/gonidis.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Αμέσως μετά την ολοκλήρωση των εμφανίσεων του προηγούμενου σχήματος, το «Frangelico» εγκαινιάζει μια νέα σεζόν διασκέδασης, με τον Σταμάτη Γονίδη, την Ελένη Χατζίδου και τον Σάκη Αρσενίου. Ο Γονίδης επιστρέφει στο νυχτερινό μαγαζί της παραλιακής έπειτα από λίγο καιρό (εμφανιζόταν εκεί με τον Χρήστο Χολίδη τη χειμερινή σεζόν 2014-2015), ενώ δισκογραφικά κυκλοφόρησε πρόσφατα ένα single με τον Γιώργο Τσαλίκη («Φοβάσαι ρε;»), και συμμετείχε στο δίσκο του Χρήστου Χολίδη με ένα ντουέτο («Φίλε μη ρωτάς»), μουσικές συνθέσεις και στίχους.
Η πρεμιέρα έχει οριστεί για την Παρασκευή 4/3, ενώ από την επόμενη εβδομάδα το «Frangelico» θα κάνει το καθιερωμένο του τριήμερο (Πέμπτη έως Σάββατο).