![Τελευταίο τριήμερο με Αντύπα και Χρήστο Μενιδιάτη](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2512555/Frangelico.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Ελάχιστα είναι τα νυχτερινά μαγαζιά που λειτουργούν τρεις μέρες την εβδομάδα και το «Frangelico» το κατάφερε κι αυτήν τη σεζόν με τον Αντύπα, τον Χρήστο Μενιδιάτη και τη Βασιλική Νταντά. Το διασκεδαστήριο της παραλιακής που προσφέρει ξεκάθαρη λαϊκή διασκέδαση κι έχει καταφέρει να καλλιεργήσει σταθερή σχέση με το κοινό του χάρη στην απροσποίητη συμπεριφορά του προσωπικού του, ολοκληρώνει τη χειμερινή σεζόν με ένα τελευταίο «καταιγιστικό» τριήμερο, την Πέμπτη 25/2, την Παρασκευή 26/2 και το Σάββατο 27/2.