![Ο Τόλης Βοσκόπουλος διασκέδασε στην «Ιερά Οδό»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2512175/voskopoulparMG3023.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Τον Τόλη Βοσκόπουλο δεν τον βλέπουμε συχνά έξω (εκτός απ’ όταν τραγουδάει με τον Νίκο Νομικό στο «Baraonda» κάθε Τρίτη και Τετάρτη), αλλά την περασμένη Κυριακή τον πετύχαμε στην «Ιερά Οδό», όπου αποθεώνεται ο Γιάννης Πάριος σε ένα σχήμα που συμπληρώνουν η Μελίνα Ασλανίδου και ο Μιχάλης Κουινέλης από τους Stavento. Αυτή η σπάνια κοσμική εμφάνισή έκανε τον Πάριο να θυμηθεί ότι έγραψε για τον Βοσκόπουλο το πρώτο του τραγούδι, το «Κάτι τέτοιες ώρες», και τη Μελίνα Ασλανίδου να πει από την πίστα: «Να ήξερες πόσα μας έχεις μάθει. Σ’ ευχαριστούμε πολύ για όλα. Να ξέρεις ότι τα φυλάω στην ψυχή μου.» Φυσικά, ο Βοσκόπουλος ενέδωσε στην προτροπή του κόσμου και τραγούδησε το κομμάτι από το δίσκο «Είναι το κάτι που μένει».