![«Vinyl Attack – Generation’s Party»: Πάρτι απ’ τα παλιά](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2512174/partypast.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Τέσσερις δεκαετίες διασκέδασης, από τα ’60s έως τα ’90s αναβιώνουν στο μεγάλο «Vinyl Attack – Generation’s Party» το Σάββατο 13/2 στο «Βοτανικός Live Stage». Στη χρονομηχανή θα επιβιβαστούν μαζί σας ο Λάμπης Λιβιεράτος και η Σοφία Αρβανίτη, ο Άγγελος Πυριόχος στα decks και ο Κώστας Παπαγεωργίου με stand-up comedy μονόλογο. Οι διοργανωτές υπόσχονται πολλούς ακόμη τραγουδιστές και χορευτές, καθώς και προβολές, οπτικά εφέ και happenings, που θα ξυπνήσουν τις αναμνήσεις σε μεγαλύτερους και μικρότερους από τις εποχές που η διασκέδαση ήταν ανέμελη και αθώα.
Το «Vinyl Attack – Generation’s Party» ξεκινά στις 22:00 και τα εισιτήρια κοστίζουν 10€ στην προπώληση (από το δίκτυο του Viva.gr) και 12€ στην πόρτα, με μπίρα ή κρασί.