Δύο διαφορετικές στάσεις απέναντι στο λαϊκό, σε ένα σχήμα στο «Έναστρον»! Ακόμη και όσοι δεν έχουν πολλά πάρε-δώσε με το μουσικό σύμπαν της πίστας (άνθρωποι που πηγαίνουν σε αυτού του τύπου τα μαγαζιά μια στο τόσο, αλλά και τραγουδιστές από άλλους χώρους), εκτιμούν τόσο την αρρενωπή ευθύτητα του Βασίλη Καρρά όσο και την μπλαζέ εκκεντρικότητα του Γιώργου Μαζωνάκη. Γι’ αυτό τις κοινές εμφανίσεις τους από την Παρασκευή 20/11 τις περιμένουν όλοι πώς και πώς. Με καινούργιους δίσκους και οι δύο (ο Καρράς το «Απ’ το Βορρά μέχρι το Νότο», που μόλις κυκλοφόρησε από τη MINOS EMI, και ο Μαζωνάκης «Το παράξενο με μένα» στη Heaven, που έχει λίγους μήνες ζωής), θα εμπλουτίσουν ένα πρόγραμμα με τις πιο χαρακτηριστικές… κομματάρες του είδους. Μαζί τους ο σταρ της νεολαίας Stan, η ανερχόμενη Μαλού και ο Άκης Παναγιωτίδης. Δείτε το promo των εμφανίσεων του Βασίλη Καρρά και του Γιώργου Μαζωνάκη:
Καρράς και Μαζωνάκης: Η σύμπραξη που όλοι περιμένουν
Δύο διαφορετικές προσεγγίσεις του λαϊκού τραγουδιού σε ένα εκρηκτικό σχήμα στο «Έναστρον», από την Παρασκευή 20/11.