![Πανταζής, Νίνο κι όλα τα μωρά στην πίστα του «Gotham»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2509401/cabpantni.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Όταν ο Λευτέρης Πανταζής ανέβηκε πριν λίγο καιρό στην πίστα του «Cabaret @ Romeo» για να προκαλέσει «ταραχή», κι ο Νίνο τον χειροκροτούσε ασταμάτητα, κλείδωσε άλλο ένα σχήμα της χειμερινής σεζόν. Ο συνδυασμός μπορεί να φαίνεται περίεργος, όμως οι δύο τραγουδιστές κάνουν μια performance – ο καθένας με τον δικό του τρόπο: o Πανταζής είναι ένας ακούραστος διασκεδαστής κι ο Νίνο υποδύεται (έτσι όπως τον είδαμε στο «Cabaret» του Κολωνακίου και της παραλιακής) έναν vintage rock star. Οι εμφανίσεις τους, με το σχήμα να συμπληρώνεται από τη Θωμαή Απέργη και τον Δημήτρη Τικτόπουλο (έχει περάσει από «Dream Show» και «The Voice») ξεκινούν την Παρασκευή 16/10 στο «Gotham City Stage».