Το party που θα διοργανώνεται κάθε Κυριακή στο «Massroom» έχει το χαρακτήρα που ταιριάζει στο καλοκαίρι: χαλαρή ροή στα decks ανάλογα με τη διάθεση του DJ και unplugged live, που φέρνουν κοντά τον τραγουδιστή με το κοινό. Το ρόλο του DJ αναλαμβάνει ο δημοσιογράφος Γιάννης Βίτσας, ο οποίος «με “κόκκινη” διάθεση» (πολλών αναγνώσεων αυτό!) θα ανακατεύει από Mano Negra, Red Hot Chili Peppers και Nick Cave μέχρι Νίκο Πορτοκάλογλου, Σωκράτη Μάλαμα και Νατάσσα Μποφίλιου. Την πρώτη Κυριακή θα βρίσκεται μαζί του η Ευρυδίκη για να παρουσιάσει το νέο της τραγούδι «Μαγνήτης», αγαπημένα της κομμάτια και άλλα που θα της υποδεικνύουν οι μουσικές του Γιάννη.
Summer party με «κόκκινη» διάθεση στο «Massroom»
Στο παραλιακό club ξεκινάει από τις 19/7 ένα κυριακάτικο party που συνδυάζει live και αυθόρμητο DJ set.