![Παρτάροντας στο «Cabaret @ Romeo»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2508124/246.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Το «Romeo» έχει αλλάξει και όχι μόνο όνομα – σας προειδοποιούμε, για να μη χάσετε το δρόμο μπαίνοντας! Με νέα διαρρύθμιση, διακόσμηση που έβαλε χρώμα στο χώρο, μια δόση πολυτέλειας και ιδιαίτερες λεπτομέρειες (όπως μια τεράστια σαύρα-χερούλι!), το κλασικό νυχτερινό στέκι ανανεώθηκε για να υποδεχτεί ένα κεφάτο live clubbing πρόγραμμα με την Έλλη Κοκκίνου και τους Onirama. Την επιτυχημένη συνταγή μετέφεραν στην παραλιακή οι άνθρωποι του κολωνακιώτικου «Cabaret», κατεβάζοντας ως εδώ όμορφο κόσμο που παρτάρει με ένα high energy μείγμα λαϊκού, ποπ και ροκ.