![Κέφι χωρίς «Κόκκινη γραμμή»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2508059/483.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Το πρόγραμμα που παρουσίασαν το χειμώνα στο «Φως» η Νατάσα Θεοδωρίδου, ο Γιώργος Θεοφάνους και ο Παντελής Καναράκης ανταποκρινόταν πλήρως σε μια νέα ανάγκη να ξεφύγουμε από τη χιλιοπαιγμένη συνταγή των μπουζουκιών προς μουσικές παραστάσεις με ποικιλία, ηπιότερη ένταση απ’ ό,τι στις μεγάλες πίστες, νοσταλγική, αλλά και διασκεδαστική διάθεση. Οι τρεις συντελεστές θα συναντηθούν ξανά στις 3/7 στο Βεάκειο του Πειραιά, με τη Θεοδωρίδου και τον Θεοφάνους να αντλούν από το επιτυχημένο συνεργατικό αλλά και ατομικό ρεπερτόριό τους (άρα, εκτός από το λαϊκό, θα «παίξει» και ποπ) και τον μπριόζο Καναράκη να δένει τα μουσικά μέρη με χαριτωμένα σκετς, που τσιγκλάνε μέχρι και την κωμική φλέβα της –συνήθως πιο «αυστηρής»– τραγουδίστριας.