![Λαϊκά ερωτικά στην παραλία](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2507742/259.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Αν και τους χωρίζουν μερικά χρόνια εμπειρίας, ο Γιάννης Πλούταρχος και ο Παντελής Παντελίδης έχουν «πονέσει» πολύ για τον έρωτα δισκογραφικά και στην πίστα. Η απόσταση που τους χωρίζει φέτος στην παραλιακή είναι ελάχιστη: ο πρώτος επέστρεψε σχεδόν έπειτα από μια δεκαετία στο «Posidonio», στο μαγαζί όπου είχε γνωρίσει μεγάλες δόξες, ενώ ο δεύτερος βρίσκεται στο «Fantasia» να ηγείται για πρώτη φορά ενός σχήματος. Τα ονόματα που τους περιστοιχίζουν έρχονται από όλους τους χώρους του mainstream: ο Πλούταρχος έχει μαζί του τον Κώστα Μαρτάκη και τη Μαρία-Έλενα Κυριάκου, ενώ ο Παντελίδης την Ελένη Φουρέιρα και τις ΜΕΛΙSSES.