![Ηρώ Σαΐα και Γιάννης Παλαμίδας στη «Ρότα»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2507505/saia_palamidas_2012_02_01.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Όταν ένα δελτίο Τύπου σου υπόσχεται Λένα Πλάτωνος, Κωνσταντίνο Βήτα αλλά και λαϊκά όπως δεν τα έχεις ξανακούσει, τότε το ραντεβού με τις φωνές που τα ερμηνεύουν δεν το χάνεις. Η Ηρώ Σαΐα, η οποία ξεδιπλώνει με τη φωνή της μια μεγάλη γκάμα συναισθημάτων (γοήτευσε το χειμώνα στην επανάληψη της μουσικής παράστασης «Γυναίκα τριαντάφυλλο») και ο Γιάννης Παλαμίδας, που έχει συνδεθεί με την ελληνική ηλεκτρονική πρωτοπορία, θα συναντηθούν ξανά το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21 Ιουνίου στη «Ρότα». Στην αυλή της οδού Σόλωνος, μαζί με τον Νεοκλή Νεοφυτίδη στο πιάνο, θα παρουσιάσουν ένα πρόγραμμα με την ποικιλία που μας αρέσει.