![Οι Master Tempo εγκαινίασαν το «Navy Style»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2507018/MASTER TEMPO1 (1).jpg?quality=81&404=default&v=4)
Το «Navy Style» είναι το all-day café bar στο Πόρτο Ράφτη που μπορεί να σε κάνει να ξεχαστείς εκεί μπροστά στη θάλασσα από το πρωί μέχρι το βράδι. Το βραδινό στίγμα του χώρου το έδωσαν στα εγκαίνια το περασμένο Σάββατο οι Master Tempo, οι οποίοι άνοιξαν την καλοκαιρινή σεζόν με ένα μπιτάτο party. Η παρέα του Πέτρου Δίναλη, που έχει βάλει για τα καλά το EDM στο mainstream λαϊκό με συνεργασίες με τον Χρήστο Μενιδιάτη, τον Θάνο Πετρέλη, τη Φανή Αβραμίδου κ.ά., ξεσήκωσε τον κόσμο με τον χαρακτηριστικό του ήχο και, βέβαια, αποτύπωσε τη βραδιά σε ένα ομαδικό selfie.