![Τελευταίο τριήμερο για τον Πάνο Κιάμο στο «Club 22»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2506835/kiamosc22.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Διασκεδάζοντας ένα mainstream κοινό που βγαίνει αποκλειστικά για να ξεδώσει, ο Πάνος Κιάμος πραγματοποίησε κι αυτόν το χειμώνα μια επιτυχημένη σειρά εμφανίσεων στο «Club 22», το οποίο τον φιλοξένησε τις δύο τελευταίες σεζόν. Η φετινή ολοκληρώνεται αυτό το τριήμερο, από την Πέμπτη 14/5 έως και το Σάββατο 16/5, με τον Κιάμο, σε στενή επαφή με τους fans του να τραγουδάει «Δεν θέλω επαφή», τον Stan να ξεσηκώνει τις νεαρότερες ηλικίες και την Ελένη Χατζίδου να τραγουδάει τους δικούς της στίχους στο νέο hit «Είσαι όλη η ζωή μου».