![ΟΝΑΡ & Friends στο «JAM Live Stage»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2502835/onarjam.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Οι ΟΝΑΡ επανήλθαν δισκογραφικά στην αρχή του χρόνου με το «Δεν ξέρω τίποτα για μένα» με τη συμμετοχή του Γιάννη Κότσιρα και συναυλιακά από το περασμένο Σάββατο στο καινούργιο «JAM Live Stage» (Λεωφόρος Κωνσταντινουπόλεως 105, Άγιοι Ανάργυροι, 2114024331). Η ανανεωμένη μπάντα με frontman τον Λευτέρη Πλιάτσικα θα παρουσιάζει, λοιπόν, το Σάββατο 15 & 22/11 επιλογές από τη δεκαπεντάχρονη πορεία του καθώς και ελληνικά και ξένα τραγούδια προσαρμοσμένα στον rock friendly ήχο τους – να θεωρείτε σίγουρες τις guest εκπλήξεις.