![Παραδώσου, λοιπόν, στο fun του Πασχάλη](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2502829/pashalis10.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Τα «Αν μια μέρα σε χάσω», «Παραδόσου λοιπόν» και «Κατερίνα Κατερινάκι» δεν λείπουν από κανένα party που θέλει να αφήσει τις πιο feelgood αναμνήσεις στους καλεσμένους του. Σε ένα flashback night στο ζεστό χώρο του, το «Mike’s Irish Bar» προσκαλεί τον Πασχάλη από το Σάββατο 15/11 και για τρία Σάββατα, για να παρουσιάσει ένα χορευτικό πρόγραμμα… ολύμπιας διασκέδασης! Επιτυχίες από το γκρουπ του Πασχάλη, τους Olympians, και από τη σόλο καριέρα του μπλέκονται με τις ’80s επιλογές των VHS για να μας παραδώσουν στην αγκαλιά των πιο happy pop δεκαετιών.