Μίλτος Πασχαλίδης
Με παραμύθια, κακές συνήθειες και ιστορίες που ζούνε λαθραία εδώ και πολλά χρόνια, ο Μίλτος Πασχαλίδης επιστρέφει στo CT Garden για το καθιερωμένο φεστιβαλικό ραντεβού. Με σταθερή παρουσία εδώ και τρεις δεκαετίες, 14 προσωπικούς δίσκους και μια συνεχιζόμενη αγάπη για τη συναυλιακή συνθήκη ο τραγουδοποιός συγκαταλέγεται στους πλέον δημιουργικούς τραγουδοποιούς της γενιάς του. Μετά τα περσινά sold-out επανέρχεται για ένα νέο μουσικό ταξίδι με στάσεις σε αγαπημένες στιγμές της μακράς δισκογραφίας του.
City Theater (Κλειστό Γήπεδο Γαλατσίου)
Λεωφ. Βεΐκου 139, Γαλάτσι
Είσ.: € 15-12. Προπ.: www.more.com
Μίλτος Πασχαλίδης
-
18/07 Πέμ. 9.30 μ.μ.