Κωνσταντίνος Αργυρός
Με τον ενθουσιασμό της πιο πρόσφατης κυκλοφορίας του, με τίτλο «22», ετοιμάζεται να κορυφώσει τον συναυλιακό πυρετό του καλοκαιριού μέσα από ένα μεγάλο ερμηνευτικό υπερθέαμα. Μαζί του o Sicario και special guests o Light και ο Rack. Φυσικά το πρόγραμμα της συναυλίας θα περιλαμβάνει παλιά και νέα κομμάτια, τα μεγαλύτερα hits σε ένα εντυπωσιακό on stage show. Συνοδοιπόρος του σε όλες τις συναυλίες θα είναι η Ανδρομαχη. Συμμετέχουν επίσης, η Ανδρομαχη, οι Playmen και η Klavdia.
Κωνσταντίνος Αργυρός
-
29/07 Δευτ. 9 μ.μ.
Κωνσταντίνος Αργυρός
-
30/07 Τρ. 9 μ.μ.