![Δημήτρης Μυστακίδης](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/aa/aa0d9d98411d4948a532c5365d230b5d.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Ο Δημήτρης Μυστακίδης και η μπάντα του θα σταθούν όρθιοι στη σκηνή του "Κυττάρου", την Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου. Σκοποίς τους να μας θυμίσουν ότι στη μουσική - όπως θα 'πρεπε και στη ζωή - δεν υπάρχουν σύνορα, ταμπέλες ή αποκλεισμοί. Ο κιθαρίστας με τη σημαντική δισκογραφία υπόσχεται μια συναυλία με όσα αγαπάμε και για όσα τον αγαπάμε.
Μαζί του, ο Μιχάλης Ατσάλης στις κιθάρες και το μπουζούκι, ο Γιώργος Μακρής στη γκάιντα, την τσαμπούνα και το καβάλ, η Έλενα Αβραμιώτη στο βιολί και το τραγούδι, ο Πέτρος Λαμπρίδης στο μπάσο και ο Πρόδρομος Μυστακίδης στα τύμπανα.
Προπώληση εισιτηρίων (€ 15-13) μέσω more.com
Δείτε όλες τις συναυλίες της εβδομάδας εδώ.