![Θεοδοσία Τσάτσου](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/cu366x532/10,92,365,465/pad/both/7a/7a07459d86bb43d59c6fbf77c5573454.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Η Θεοδοσία Τσάτσου θα χαρίσει στο κοινό που αγάπησε τα τραγούδια, την ανεπιτήδευτη και θεατρική σκηνική της παρουσια, δύο εμφανίσεις στην ατμοσφαιρική σκηνή του Faust την Πέμπτη 10 και 24 Νοεμβρίου (9.30 μ.μ).
Η γνωστή ερμηνεύτρια συσυστήθηκε με το συγκρότημα "Μπλε" με επιτυχία αφού πλέον τραγούδια όπως το "Φοβάμαι" και "Νιώθω Ενοχές" είναι χαραγμένα στη μουσική μας ιστορία. Από το ‘99 και έπειτα παρουσίασε εξαιρετικές σόλο δουλειές με τα άλμπουμ "Ύποπτος Κόσμος ", "Κόκκινο" και " Αγαπήσου", ενώ είχε ιδιαίτερες συνεργασίες όπως με τους Πυξ-Λαξ στην επιτυχία "Μόνο για κείνη μη μου λες". Τραγούδια της όπως το μαγευτικό "στη Θάλασσα" και το νοσταλγικό "Πού να ‘σαι τώρα" αγαπήθηκαν από ετερόκλητο κοινό. Η μουσική της βουτά στους ήχους της soul των blues του funk της pop, αλλά σχεδόν πάντα υπάρχει κάτι το ροκ που πηγάζει από την ανατρεπτική προσωπικότητα.
Είσοδος: 10€ (εισιτήριο θεάματος, δεν περιλαμβάνει ποτό)
Προπώληση εδώ