![Sisters of Mercy](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/83/83d7029e3a144ff7904e2783f916635f.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Ο Ιούνιος και ο Ιούλιος στο Φεστιβάλ της Μονής Λαζαριστών ήταν μήνες ζωηρoί, έντονοι, αισθαντικοί, μελωδικοί, δροσεροί, ανάλαφροι, δοτικοί, κεφάτοι...
Ο Αύγουστος ξεκινά με The Sisters of Mercy και ολοκληρώνεται με Μιχάλη Χατζηγιάννη, Δον Κιχώτη, Marseaux, Νίκο Πορτοκάλογλου & ΦΑΤΜΕ. Ο Σεπτέμβριος θα μας βρει με Χρήστο Θηβαίο & Μίλτο Πασχαλίδη σε ένα αφιέρωμα για τον Θάνο Μικρούτσικο, θα συνεχιστεί με Φοίβο Δεληβοριά, Πυξ Λαξ, Νίκο & Γιώργο Στρατάκη, Active Member, Bukovo Fest, Joker/TwoFace, Toni Sfino, Τάνια Τσανακλίδου, Jethro Tull... για να κλείσει στις 24 με το party λήξης του Φεστιβάλ.
Δείτε το πρόγραμμα