![Συναυλιακό restart και στο Νιάρχος](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2548231/Rammenos Assos.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Με τη δεύτερη εκδοχή του φεστιβάλ «In Orbit», στο πλαίσιο των Music Escapades, ξεκινάει το συναυλιακό καλοκαίρι στο ΚΠΙΣΝ.
![Συναυλιακό restart και στο Νιάρχος - εικόνα 1](https://www.athinorama.gr/lmnts/articles/2548231/the_steams.jpg)
Είναι ένα τριήμερο (28, 29, 30/5) αφιερωμένο στις ιδιωματικές ιδιαιτερότητες της σύγχρονης μουσικής μας σκηνής και, συγκεκριμένα, στο χιπ χοπ, την electro-pop και το ροκ. Έτσι, θα απολαύσουμε στον Θόλο την Παρασκευή ράπερ και MCs όπως οι Twinsanity, Ραμμένος Άσσος, mi55t και Οξύνου, το Σάββατο techno και dark dreamers όπως οι Kid Moxie & Die Arkitekt, Rsn & The Electric Quartet, Strawberry Pills και Matina Sous Peau (φωτό), ενώ η Κυριακή αφήνεται στις ροκ εκφάνσεις που αντιπροσωπεύουν οι Puta Volcano, Steams, Big Nose Attack και Vagina Lips. Έτσι, οκτώ μήνες μετά την πρώτη του έξοδο, το «In Orbit» επανέρχεται πλήρες θετικών vibes, ζωντανά για περιορισμένο κοινό, αλλά και διαδικτυακά για όλους.
Παρακολουθήστε τις συναυλίες live στο snfcc.org/InOrbit, καθώς και στις σελίδες του ΚΠΙΣΝ στο Facebook και το Instagram @SNFCC και στο κανάλι του στο YouTube.