![Ο Σταύρος Σαλαμπασόπουλος σε live stream performance](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2540806/salampasopoulos_4720.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Οι εμφανίσεις του σε μερικά από τα σημαντικότερα venues της Αθήνας μας ταξίδεψαν σε ηχοχρώματα φαινομενικά ασύνδετα, που βρήκαν τον κοινό εκφραστικό τους άξονα στην σπάνια ερμηνευτική του ευελιξία. Τώρα, ο Σταύρος Σαλαμπασόπουλος έρχεται να μας συναντήσει στο σαλόνι μας, παρέα με έναν απολαυστικό μουσικό μίτο, που μπλέκει τις νότες του Μάνου Χατζιδάκι με αυτές του Frank Sinatra, αλλά και του Mario Lanza με του Γιώργου Μουζάκη, του Μίμη Πλέσσα και του Μίκη Θεοδωράκη.
Ένα live stream event που θα γεμίσει τη βραδιά μας με υπέροχες μουσικές, το ραντεβού μας με τον χαρισματικό τενόρο είναι για την Παρασκευή 27 Μαρτίου στις 10μμ, στην προσωπική του σελίδα.