![Η Ute Lemper σε ένα διαχρονικό ραντεβού με την Μάρλεν Ντίτριχ!](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2539775/ute-lemper.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Η παράσταση «Rendezvous with Marlene», που παρουσιάζεται 29 Απριλίου στο «Piraeus 117 Academy» είναι ένα διαχρονικό ραντεβού ανάμεσα στην κορυφαία σόου γούμαν του καιρού μας, την Ute Lemper, και το θρυλικό είδωλό της, την μεγάλη Marlene Dietrich. Είναι ένας φόρος τιμής αλλά και ένας καλλιτεχνικός διάλογος ανάμεσα στις δυο ντίβες, σε μια πορεία που απέχει μεν χρονικά ο βηματισμός της πρώτης από την δεύτερη, αλλά έχουν πολλά κοινά σημεία καθώς η Ute αποκαλύπτει μυστικά της Marlene και, φυσικά, ερμηνεύει τα αθάνατα τραγούδια της.
![Η Ute Lemper σε ένα διαχρονικό ραντεβού με την Μάρλεν Ντίτριχ! - εικόνα 1](https://www.athinorama.gr/lmnts/articles/2539775/ute-lemper.jpg)
Πληροφορίες εισιτηρίων
Η προπώληση εισιτηρίων ξεκινά την Παρασκευή 31 Ιανουαρίου στις 10:30 από τo Hunter Agency και το δίκτυο της viva.
Τιμές Εισιτηρίων: [Όλες οι θέσεις είναι αριθμημένες και καθημένων] Στα ΦΥΣΙΚΑ σημεία γενική είσοδος: 29 ευρώ | διακεκριμένη / VIP Ζώνη: 40 ευρώ | ONLINE γενική είσοδος: 31,90 ευρώ | διακεκριμένη / VIP Ζώνη: 44 ευρώ