Πάνω όχι σε ένα «Μαγικό χαλί» αλλά σε μια εξέδρα που θα μπαίνει στη θάλασσα θα εμφανιστούν οι Locomondo την Κυριακή 2 Ιουλίου. Η πρόσκληση για το beach party που διοργανώνουν στο «Balux Seaside» λέει «Θέλω να είσαι εκεί ό,τι κι αν συμβεί» από το τραγούδι τους «Το γαμήλιο πάρτι», ενώ οι καλεσμένοι τους από τον μουσικό χώρο είναι πολλοί: ο Νίκος Πορτοκάλογλου, η Ελένη Δήμου, ο Λεωνίδας Μπαλάφας, η Ανδριάνα Μπάμπαλη και η Πέννυ Μπαλτατζή. Μαζί με τους Locomondo σ’ αυτή την πολυεθνική μουσική γιορτή θα είναι η DJ Spery, που αγαπά τη βαλκανική μουσική, και οι Sakaraka Orchestra.
Ξέφρενο beach party με τους Locomondo
Στην παραλία του «Balux Seaside» με πολλούς και απροσδόκητους καλεσμένους.