![GENKA1877](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/79/7944bd7e428e4b1ca758bec6294e3d56.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Τη στήριξή της προσέφερε στους πλημμυροπαθείς της Θεσσαλίας η GENKA1877 και οι κάβες Cellier.
H ιστορική, οικογενειακή, Ελληνική εμπορική εταιρία, που δραστηριοποιείται από το 1877 και τα καταστήματα Cellier προσέφεραν εμφιαλωμένα νερά εξασφαλίζοντας τις ανάγκες για πόσιμο νερό, δεκάδων οικογενειών.
![GENKA1877](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/7c/7c03d2de058541d184d257bc803843db.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Ο πρόεδρος του επιμελητηρίου Τρικάλων κ. Β. Γιαγιάκος και ο Αντιπρόεδρος κ. Δ. Τσόλας υποδέχθηκαν θερμά τον κ. Π. Βλαχογεωργακόπουλο, Διευθύνων Σύμβουλο GENKA1877 – Cellier, χαιρετίζοντας την πρωτοβουλία ευγενικής προσφοράς της GENKA1877 και των καταστημάτων Cellier.
Όπως δήλωσε ο κ. Βλαχογεωργακόπουλος, "Ευχόμαστε ολόψυχα οι συνάνθρωποί μας να ξεπεράσουν το συντομότερο δυνατό τις συνέπιες της φυσικής καταστροφής. Η GENKA1877 θα συνεχίσει να στηρίζει με κάθε τρόπο και να προσφέρει στην κοινωνία όπως και κάνει για πάνω από έναν αιώνα από τότε που ιδρύθηκε".