![Τι καλούδια μας φέρνουν φέτος οι αντικέρ;](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2506559/antiquenew1.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Την περιμένουμε με ενδιαφέρον κάθε χρόνο αυτή την πρόσκληση, όχι μόνο για το… υλικό που φέρνει αλλά και για την παρεϊστικη φωτογράφηση που σκαρφίζονται οι αντικέρ που συμμετέχουν. Στις 9 και 10/5, τα παλαιοπωλεία Antiqua, Απόστολος Αργυριάδης, Άγγελος Βλαστάρης, Μαρτίνος και Zoumboulakis Galleries μας δίνουν ραντεβού με σύγχρονα και παλιά συλλεκτικά αντικείμενα, έργα ζωγραφικής και μοντέρνο design στο χώρο της γκαλερί Ζουμπουλάκη στα Πετράλωνα (Αγαθοδαίμονος 37 & Ορέστου 1).
Περισσότερες πληροφορίες
Έκθεση παλαιοπωλών
Το γνωστό ραντεβού με συλλεκτικά αντικείμενα, έργα ζωγραφικής και μοντέρνο ντιζάιν από τα καταστήματα Antiqua, Απ. Αργυριάδης, Άγγ. Βλαστάρης, Μαρτίνος και Zoumboulakis Galleries