Tο Κολωνάκι θα μυρίσει… Σκανδιναβία με το χριστουγεννιάτικο event «Lazy Saturday» που διοργανώνει το Myran στις 6/12. Για μια ακόμα χρονιά, το κατάστημα επίπλων σκανδιναβικού design Myran κερνά Δανέζικα hot dog, ζεστό κρασί και πολλές άλλες λιχουδιές από τα βόρεια, ενώ την ίδια μέρα σας περιμένουν ειδικές προσφορές. Το Myran γιορτάζει φέτος τα 10 χρόνια παρουσίας του στο Κολωνάκι και αλλάζει την βιτρίνα του δέκα φορές, όσα και τα χρόνια λειτουργίας του, τοποθετώντας κάθε φορά αγαπημένα προιόντα. Αυτή τη στιγμή η ένατη βιτρίνα είναι ντυμένη στα κίτρινα και δίνει τη δυνατότητα σε κάποιον επισκέπτη να κερδίσει την Ant chair σε κίτρινο χρώμα, εάν βρει ποιο είναι το αυθεντικό δανέζικο όνομα του The Ant. Ο νικητής θα ανακοινωθεί στις 6/12 στη «Lazy Saturday».
Άρωμα Σκανδιναβίας με το «Lazy Saturday» του Myran
Για άλλη μια χρονιά, το Κολωνάκι θα μυρίσει… Σκανδιναβία με το χριστουγεννιάτικο event «Lazy Saturday» που διοργανώνει το Myran στις 6/12.