![Mojo Club](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/5704/mojo120.jpg?quality=81&404=default&v=4&anchor=topcenter)
Με concept καθαρό, τo «Mojo Club» παραμένει ένα από τα πιο legit rock στέκια της πόλης. Ανέπαφο από τα σημεία των καιρών, διατηρεί την κλασική του αύρα στο ακέραιο.
![Mojo Club - εικόνα 1](https://www.athinorama.gr/lmnts/articles/5704/mojo10.jpg?w=800)
Με concept καθαρό, τo «Mojo Club» παραμένει ένα από τα πιο legit rock στέκια της πόλης. Ανέπαφο από τα σημεία των καιρών, διατηρεί την κλασική του αύρα στο ακέραιο.
Με concept καθαρό, τo «Mojo Club» παραμένει ένα από τα πιο legit rock στέκια της πόλης. Ανέπαφο από τα σημεία των καιρών, διατηρεί την κλασική του αύρα στο ακέραιο.
Ξεκινώντας στις 22 Ιουλίου, περισσότεροι από 40 DJs θα περάσουν από τα decks του "Pathos Club".
Εκείνα τα μέρη που εμφανίστηκαν στην πόλη τις τελευταίες ημέρες/ εβδομάδες/ μήνες και υπόσχονται να μας κρατήσουν ιδανική συντροφιά το καλοκαίρι.
Ένα νέο σποτ στο κέντρο της Αθήνας απενοχοποιεί πλήρως τη χαλαρή διασκέδαση και παράλληλα φέρνει κάτι διαφορετικά νόστιμο σε ποτό και φαγητό.
Το ιδιαίτερο μπαρ που έχει χτίσει το δικό του μύθο στα δυτικά έχει γενέθλια και το γιορτάζει με ένα μοναδικό πάρτι στις 10 Ιουλίου.
Την Παρασκευή η Αθήνα υποδέχεται τον Βρετανό Massano και το Σάββατο τους Dennis Ferrer και Kiko Navarro.
Το δημοφιλές σποτ του Θησείου έκλεισε και αποχαιρέτησε τους φίλους του με ένα τελευταίο πάρτι, αφήνοντας πίσω του μία γειτονιά -αλλά και μια πόλη- που αλλάζει.