![Che](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/cu608x314/54,2,608,314/crop/both/26/260af0fb67fc4e8aa916b6ca044e9b94.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Το "Che" γιορτάζει τα 7α γενέθλιά του με ένα αξέχαστο street party, το Σάββατο 1η Ιουνίου. Από τις 9 μ.μ., η οδός Καραΐσκου θα μεταμορφωθεί σε έναν μεγάλο χώρο γιορτής, γεμάτο μουσική, χορό και εκπλήξεις.
Το highlight της βραδιάς θα είναι η ζωντανή εμφάνιση των Alcatrash. Οι Alcatrash, γνωστοί για τις εκρηκτικές τους εμφανίσεις και την ενεργητικότητά τους, υπόσχονται να ανάψουν τη σκηνή και να ξεσηκώσουν το κοινό με τα αγαπημένα τους τραγούδια, ενώ για τους λάτρεις της χορευτικής μουσικής, οι resident και guest DJs του "Che" θα αναλάβουν τα decks.
Πάρτε την καλύτερή σας διάθεση και απολαύστε μια φανταστική βραδιά με υπέροχα ποτά, μπύρες και tapas σε μια από τις πολλές καντίνες που έχουν στηθεί στον δρόμο.
Είσοδος ελεύθερη