![Tale Of Us](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/e4/e4e5b0dc8ccc45cab0ef4267a4f4f301.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Ετοιμαστείτε για το μεγαλύτερο χορευτικό γεγονός του καλοκαιριού. Οι βασιλιάδες της melodic techno, Tale Of Us, το πιο hot δίδυμο της ηλεκτρονικής μουσικής βιομηχανίας παγκοσμίως έρχεται στο "Bolivar Beach Club" για το μεγαλύτερο dance event του καλοκαιριού. Οι Ιταλοί Carmine Conte και Matteo Milleri ιδιοκτήτες της Afterlife, ηγέτες, δημιουργοί και εμπνευστές ενός ολόκληρου μουσικού κινήματος έχουν κυκλοφορήσει μερικά από τα σημαντικότερα κομμάτια ηλεκτρονικής μουσικής των τελευταίων ετών.
Mε τις εμφανίσεις τους να γίνονται sold out στα μεγαλύτερα festivals και club events στον πλανήτη, θα βρεθούν στα decks του Bolivar σε μια ονειρική και ανεπανάληπτη βραδιά. Μαζί τους o Recondite (live) που έχει βραβευτεί ως το καλύτερο live act με κυκλοφορίες σε labels όπως Afterlife, Dystopian, Plangent, και η ταχύτατα ανερχόμενη Henri Bergmann. Support by Steph b2b Rezo & Amazon X. Ένα event με την υπογραφή της Minotaur – Minotaur.
Προπώληση εισιτηρίων μέσω more.com