![Cruiser Bar](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/63/63a77bead4ff4831a13fe288dbab7001.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Η πανσέληνος του Σεπτεμβρίου πλησιάζει και το "Cruiser Bar" στην Μαρίνα Φλοίσβου περιμένει το κοινό για ένα full moon party κάτω από τα αστέρια την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου στις 9 μ.μ..Την βραδιά θα αναλάβει μουσικά ο DJ Jason Wasabi, που θα μας ταξιδέψει σε afro deep ρυθμούς, συνδυάζοντας cocktails, μουσική και χορό σε μία ιδανική ατμόσφαιρα.
Info
Παρασκευή, 29 Σεπτεμβρίου
Ώρα: 9 μ.μ.
"Cruiser Exclusive Bar", Marina Flisvou, Παλαιό Φάληρο