Τα rave Σάββατα του μπαρ της Καλαμιώτου επιστρέφουν δυναμικά στις 4 Ιανουαρίου, με τον Θοδωρή Τριανταφύλλου να υπογράφει τo Grand Opening της δεύτερης σεζόν των concept parties που ηλέκτρισαν τα βράδια μας στο «Faust». Οκτάωρα rave parties επενδεδυμένα με θεματικά concepts, που ξεκινούν από τα decks και απλώνονται σε όλο τον εκλεκτικό χώρο του «Faust», τα Space Paradise Σαββατόβραδά μας είναι ένα ταξίδι στην rave κουλτούρα, με επιλεγμένους guests και εκρηκτικούς performers να αναβιώνουν μια από τις πιο κομβικές στιγμές της μουσικής ιστορίας. Αμέσως μετά το opening της φετινής σεζόν, στις 11 Ιανουαρίου το «Faust» θα υποδεχτεί τους θρυλικούς Stereo MCs, που επιστρέφουν στην Αθήνα ακριβώς έναν χρόνο μετά την τελευταία τους επίσκεψη, για να μας τηλεμεταφέρουν στο δικό τους μουσικό σύμπαν.
Το Space Paradise επιστρέφει στο «Faust» με δυνατά guests
Τα rave events του μπαρ της Καλαμιώτου επιστρέφουν δυναμικά και υπόσχονται ηλεκτρισμένα βράδια.