![Οι γυναίκες καταλαμβάνουν την μπάρα του Bartesera](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2533409/bartesera.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Ποιος είπε ότι το bartending είναι κυρίως αντρική υπόθεση; Οποιος και να ήταν, θα αλλάξει αμέσως γνώμη με μια βόλτα στο «Bartesera» στις 21 Φεβρουαρίου (από τις 20:00 και μετά). Πέντε από τις καλύτερες γυναίκες bartenders θα κάνουν κατάληψη και στα δυο bar stations του μαγαζιού. Οι Αρμελίνα Αντωναροπούλου και Έλενα Κύρου από το 7 Jokers, η Διονυσία Σακελλαρίου, ambassador του Campari, η Λορέτα Τόσκα, δημιουργός του Ice Up, και η Χρύσα Τσάμπου, ambassador του Disarrono και Tia Maria, θα χτυπήσουν δυνατά και ρυθμικά τα shaker τους και θα μας σερβίρουν μερικές από τις αγαπημένες συνταγές τους. Και επειδή η υπόθεση είναι καθαρά γυναικεία, στα decks θα είναι η Αφροδίτη Σημίτη.