![Κάτι καλό παίζει τα Σαββατοκύριακα στο Faust](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2531513/faust.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Το κίνημα του «early drinking» ή διαφορετικά όλοι εμείς που απολαμβάνουμε ένα long drink από νωρίς το μεσημέρι, βρήκαμε τι θα κάνουμε τα Σαββατοκύριακά μας. Κάθε Σάββατο και Κυριακή στο Faust, από τις 2 το μεσημέρι, μας υποδέχονται με premium προτάσεις σε afternoon cocktails, light lunch μενού και special dj sets που θα μας κρατήσουν μέχρι αργά το βράδυ.
Οι επιλογές είναι πολλές: από mini burgers και hot dog, μέχρι ελαφριές σαλάτες, tortillas και πιατέλα τυριών για να συνοδεύσετε τα cocktails σας, ενώ για να ολοκληρώσετε το γεύμα σας υπάρχουν cheesecake, μους σοκολάτας ή και κρέμα λευκής σοκολάτας… Στη συνέχεια αναλαμβάνουν οι bartenders για να επιμεληθούν τα cocktails σας και γνωστοί djs της πόλης πιάνουν θέση στα decks για να απογειώσουν την εμπειρία.