Το all day bar με σήμα του το εμβληματικό ροζ πτηνό που όλοι αγαπήσαμε, έχει ετοιμάσει για δύο και μόνο βραδιές να φέρει Μεξικάνικο αέρα στο εξωτικό Παγκράτι. Την Πέμπτη 1 Νοεμβρίου και την Παρασκευή 2 Νοεμβρίου από τις 18:00 μέχρι και τις 23:30 σας περιμένουν παραδοσιακές μεξικανικές νοστιμιές να τις συνδυάσετε με κλασικά cocktails, που έχουν ως βάση τι άλλο…την τεκίλα!
Χειροποίητα tacos, empanadas και tortillas, σαλάτα με quinoa και λαχταριστά churros με λιωμένη σοκολάτα είναι κάποιες από τις επιλογές που συνθέτουν το ειδικό μενού, ενώ η special cocktail list προτείνει να τα συνοδεύσετε με Tommy’s Spicy Margarita και δροσιστική Paloma.
Φορέστε τα sombreros σας και…φύγαμε για Παγράτι!
Το Flamingo από το Παγκράτι μας πάει Μεξικό!
Μόνο για δύο βραδιές θα φάτε και θα πιείτε σαν γνήσιοι Μεξικανοί.