Το «Couleur Locale» υποδέχεται το καλοκαίρι με μια διήμερη καλοκαιρινή φιέστα που θα αφήσει εποχή.
Το Σάββατο 9 και την Κυριακή 10/6 (από τις 4 μ.μ.) θα παρελάσουν από τα decks της πολύχρωμης ταράτσας της οδού Νορμανού οι έντεκα resident DJs (John Chouliaras, Evgenios Plytas, Chevy, Clubkid, Lex, Sunny, Teo Mavropoulos, Jose Amba, Tim, Mister Kentro και Zaq) για να μας ταξιδέψουν με τις μουσικές τους, που εκτείνονται από Ballearic και funk μέχρι house και future beats ρυθμούς. Και, βέβαια, θα δοκιμάσουμε τα άκρως καλοκαιρινά tiki cocktails από τον ανανεωμένο κατάλογο του αγαπημένου all day spot με την ανεμπόδιστη θέα στο βράχο της Ακρόπολης. Be there!