![Mr Peacock](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2526843/MrPeacock.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Νέα λίστα έχει και το πολύχρωμο παγώνι («Mr. Peacock») του Χαλανδρίου. O Χάρης Δάρας, όπως φαίνεται έχει βρει τη συνταγή της επιτυχίας και φτιάχνει καταλόγους με ιδιαίτερα ποτά, που την ίδια στιγμή είναι πολύ φιλικά στους ουρανίσκους των θαμώνων.
Στον νέο κατάλογο η παράδοση συνεχίζεται με συνταγές που εμπνέονται από την κουλτούρα των tattoos. Κάθε cocktail αντιστοιχεί σε ένα tattoo που είναι σχεδιασμένο με εντυπωσιακό τρόπο.