![Το «Steam» γιορτάζει τα τρία χρόνια του](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2526504/steam2.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Το «Steam» έχει γίνει σταθερός προορισμός για σοβαρό clubbing στο Γκάζι, έχοντας φιλοξενήσει μέσα στα τρία χρόνια λειτουργίας του πάνω από 300 DJs από την Ελλάδα και το εξωτερικό. Ειδικά από την αρχή της τρέχουσας σεζόν, ενίσχυσε τα lineups του παρακολουθώντας στενότερα τις τάσεις του εξωτερικού, φιλοξενώντας περισσότερες γυναίκες DJs και παρουσιάζοντας εκπλήξεις όπως το party με τους πρώην Στέρεο Νόβα Κωνσταντίνο Βήτα και Μιχάλη Δέλτα.
Για τα γενέθλιά του το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου στα decks θα βρεθούν ονόματα της local σκηνής και συγκεκριμένα οι D-Vibe, Fo, Hudd, Kronos, Manolaco, Mikee, Olga, Soulfellaz, St.M και Tech1ne – η είσοδος σε αυτό το μαραθώνιο party θα είναι δωρεάν.
Τις επόμενες βδομάδες θα φιλοξενηθούν στο «Steam» οι Emanuel Satie (9/2) και Booka Shade (3/3), καθώς και δύο parties του Blend με τους Pleasurekraft (10/2) και Terry Francis (17/2).