![Γίνε συνένοχος σε άλλο ένα ποπ έγκλημα](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2524991/guilty.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Όταν το θέμα ενός email είναι «Ένοχος για ποπ αδικήματα», τότε το μυαλό πάει αμέσως στον Ηλία Φραγκούλη. Ο κριτικός κινηματογράφου και δημοσιογράφος μαζί με τον Σπύρο Παγιατάκη (En Lefko 87.7) έχουν καθιερώσει τα διασκεδαστικά μουσικά parties Guilty Pleasure Nights, μια «μεγάλη γιορτή-ωδή στα τραγούδια που ντρεπόμαστε να παραδεχτούμε ότι μας τρελαίνουν». Επιστρέφουν, λοιπόν, με την ίδια απενοχοποιημένη διάθεση την Παρασκευή 24 Νοεμβρίου στο «PassPort Κεραμεικός», «για να γκρεμίσουν υπολήψεις και να επαναφέρουν τη μουσική αταξία», δηλαδή για να παίξουν από Britney Spears μέχρι Πασχάλη κι από Bonnie Tyler μέχρι OPA (και, σίγουρα, πολύ χειρότερα απ' αυτά!). Προτείνουν μάλιστα να φορέσετε ό,τι πιο περίεργο για να ευχαριστηθείτε τη βραδιά περισσότερο. (είσοδος 8€)