![Το πρώτο Venus in Furs της σεζόν θα σε μαγέψει και θα σου κόψει την ανάσα](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2524203/vicky.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Το βιογραφικό της Vicky Butterfly, που κάνει την κεντρική performance στο πρώτο Venus in Furs της σεζόν, περιλαμβάνει εμφανίσεις στο Torture Garden (φυσικά!) αλλά και στο κινηματογραφικό φεστιβάλ των Κανών, και συνεργασίες με το BBC, το σχεδιαστή μόδας Roberto Cavalli και την εταιρεία πολυτελούς ωρολογοποιίας Patek Phillipe. Η neo-burlesque καλλιτέχνιδα είναι ονομαστή για τα σκηνικά με τα οποία υποστηρίζει τα αιθέρια shows της, δύο από τα οποία θα παρουσιάσει στο Main Floor του «Second Skin». Το πρόγραμμα περιλαμβάνει επίσης δύο διπλά aerial acts με δίχτυ και στεφάνι από την Ευγενία Γαλεράκη και την Αναστασία Καραμπουρνιώτη, που κάνει το ντεμπούτο της στο φετιχιστικό event το οποίο επιμελείται ο Γιώργος Φακίνος, και επίδειξη shibari bondage από την ομάδα Rope Studies. Μουσική στο ain Floor θα παίζει ο Γιώργος Φακίνος και ο Rammlied, και στο Red Room (που θα είναι και playroom με μια hostess-έκπληξη) ο Dr. D. (είσοδος 5€ με μπίρα, Jägermeister ή energy drink)
Δες τι μπορεί να κάνει η Vicky Butterfly με ένα αβγό Fabergé: