![Το πιο εναλλακτικό και extreme club της πόλης είναι έτοιμο για τη νέα σεζόν του](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2523305/21017810_1883501171676472_1935631380_o.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Ο Γιώργος Φακίνος έχει πολλά σχέδια για τη νέα σεζόν του «Second Skin», που ξεκινάει με ένα New Season Opening Party το Σάββατο 26 Αυγούστου – σ' αυτό ο ίδιος θα μοιραστεί τα decks στο Main Floor με τους Rammlied και Geo Kar, ενώ στο Red Room θα παίζει metal ο Dr. D.
Η ένατη σεζόν του πιο εναλλακτικού και extreme club της πόλης θα φέρει: θεματικά parties, όπως το Day of the Dead, την πάντα φροντισμένη βραδιά για το Halloween (28 Οκτωβρίου), τα Venus in Furs με εκκεντρικά acts (το πρώτο στις 14 Οκτωβρίου), μαραθώνια solo sets του Γιώργου Φακίνου (το πρώτο στις 2 Σεπτεμβρίου), συναυλίες (Hocico στις 8 Δεκεμβρίου, Grausame Töchter στις 10 Φεβρουαρίου), ομάδες με διάφορα μουσικά γούστα (Trashland την 1η Σεπτεμβρίου, Casa Fiesta στις 8 Σεπτεμβρίου, Natural High στις 6 Οκτωβρίου) και τις βραδιές καραόκε της Τετάρτης.
Θα ανακοινωθούν πολλά ακόμη events καθώς και τα σχέδια για τον μουσικό προσανατολισμό του Σαββάτου, που δεν θα περιοριστεί στο industrial/goth/metal soundtrack των καθιερωμένων βραδιών Disappear Here.