![Key Bar Echo Festival την Πέμπτη και την Παρασκευή](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2507969/my drunken haze.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Τέσσερα αξιόλογα σχήματα της αθηναϊκής ανεξάρτητης σκηνής εμφανίζονται σ’ ένα φεστιβάλ τσέπης στο στέκι της Πραξιτέλους.
![Key Bar Echo Festival την Πέμπτη και την Παρασκευή - εικόνα 1](https://www.athinorama.gr/lmnts/articles/2507969/my drunken haze.jpg)
Για τρίτη συνεχόμενη χρονιά, το «Key Bar» στήνει τη δική του μουσική γιορτή, το Key Bar Echo Festival, την Πέμπτη 2 και την Παρασκευή 3 Ιουλίου, παρουσιάζοντας τέσσερα από τα συγκροτήματα που έχουν απασχολήσει την επικαιρότητα και τους φαν της ανεξάρτητης σκηνής. Στη φετινή διοργάνωση συμμετέχουν οι Mechanimal και οι Victory Collapse (Πέμπτη) καθώς και οι My Drunken Haze και Father Breath (Παρασκευή). Τις βραδιές θα πλαισιώσουν με τις μουσικές επιλογές τους από τα decks οι Unfamiliar και ο Δημήτρης Μπούρας. Οι συναυλίες ξεκινούν στις 9 μ.μ. και η είσοδος είναι ελεύθερη.
Περισσότερες πληροφορίες
Echo Festival - 1η ημέρα
Το μικρότερο φεστιβάλ στο κέντρο της πόλης πραγματοποιείται για τρίτη χρονιά. Συμμετέχουν οι Father Breath και Victory Collapse