Με υποσχέσεις γλεντιού και ξενυχτιού ξεκινάει την καλοκαιρινή πορεία του το καινούργιο «Wet Night Club» στο Πόρτο Ράφτη – θα το βρείτε στο χώρο του πρώην «Supper», που έχει ανακαινιστεί από τον Γιώργο Παντελούκα του γραφείου GJP Construction. Το Σάββατο 20/6, ο Γιώργος Γιαννιάς θα ανέβει στη σκηνή του «Wet», εγκαινιάζοντας τις live λαϊκές βραδιές του μαγαζιού. Στα πάνω του χάρη στην κυκλοφορία του καινούργιου δίσκου του «Τόσες νύχτες» (όπου περιέχεται το single «Αυτό μου φταίει» και μια νέα εκτέλεση του «Κρύψε με» του Νίκου Καρβέλα και της Ναταλίας Γερμανού), ο Ροδίτης τραγουδιστής θα εκμεταλλευτεί τις δυνατότητες του χώρου για να κρατήσει τον κόσμο όρθιο μέχρι το πρωί.
Προετοιμαστείτε για τη βραδιά στο «Wet Night Club» ακούγοντας το δίσκο «Τόσες νύχτες»:
Ο Γιώργος Γιαννιάς θα το γλεντήσει στο «Wet Night Club»
Ο λαϊκός τραγουδιστής υπόσχεται γλέντι και ξενύχτι στο καινούργιο club στο Πόρτο Ράφτη, το Σάββατο 20/6.