![ΜΑΣ ΚΛΕΨΑΝ ΤΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟ](https://www.athinorama.gr/lmnts/events/cinema/1003471/Poster.jpg?w=250&h=300&mode=pad&bgcolor=191919)
ΜΑΣ ΚΛΕΨΑΝ ΤΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟ
- ONE OF OUR DINOSAURS IS MISSIN
- 1977
- Έγχρ.
Ενα μικροφίλμ κρύβεται στο σκελετό ενός δεινόσαυρου, που αναλαμβάνει να κλέψει ο Κινέζος πράκτορας Χνου Βαν. Γέλιο και περιπέτεια σε μια παραγωγή της Ουόλτ Ντίσνει.
Ενα μικροφίλμ κρύβεται στο σκελετό ενός δεινόσαυρου, που αναλαμβάνει να κλέψει ο Κινέζος πράκτορας Χνου Βαν. Γέλιο και περιπέτεια σε μια παραγωγή της Ουόλτ Ντίσνει.