![ΕΝ ΟΝΟΜΑΤΙ ΤΗΣ ΒΙΑΣ](https://www.athinorama.gr/lmnts/events/cinema/1003047/Poster.jpg?w=250&h=300&mode=pad&bgcolor=191919)
ΕΝ ΟΝΟΜΑΤΙ ΤΗΣ ΒΙΑΣ
- L ALPAGUER
- 1975
- Έγχρ.
Ενας παλιός κυνηγός άγριων θηρίων και έμμισθος κυβερνητικός πράκτορας αναλαμβάνει να εξοντώσει μια σπείρα ναρκωτικών. Ο αρχηγός αυτής της σπείρας θα είναι το επόμενο θήραμα του.
Ενας παλιός κυνηγός άγριων θηρίων και έμμισθος κυβερνητικός πράκτορας αναλαμβάνει να εξοντώσει μια σπείρα ναρκωτικών. Ο αρχηγός αυτής της σπείρας θα είναι το επόμενο θήραμα του.