![Three Tidy Tigers](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/cu608x328/11,0,595,328/crop/both/b8/b88ea981207c4bc384ee600e9862e261.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Στο πλαίσιο του εθνικού πένθους λόγω της σύγκρουσης τρένων στα Τέμπη, το 1ο Φεστιβάλ Ανεξάρτητου Κινηματογράφου της Αθήνας ανακοινώνει νέες ημερομηνίες διεξαγωγής.
Συγκεκριμένα, στο Σεράφειο του Δήμου Αθηναίων, το Σάββατο 4/3 παρουσιάζεται το αφιέρωμα στην καλλιτέχνιδα Άννα Βασόφ, ενώ την Κυριακή 5/3 προβάλλονται οι ενότητες ΙΙ και ΙΙΙ του διεθνούς διαγωνιστικού τμήματος μικρού μήκους. Το υπόλοιπο πρόγραμμα μεταφέρεται ως είχε στο Ίδρυμα "Μιχάλης Κακογιάννης" στις 9-12/3. Περισσότερες αναλυτικές πληροφορίες θα βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα του φεστιβάλ εδώ.