![Τα παιδιά είναι ευτυχισμένα στο Str.Eaters](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2533293/streaters-paidi.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Και όταν τα παιδιά είναι ευτυχισμένα, είναι και οι γονείς! Το Σαββατοκύριακο 9 & 10 Φεβρουαρίου συνδυάστε την βόλτα σας στο κέντρο με μια στάση στο «Str. Eaters» της Πλατείας Καρύτση. Εκτός από τις αμέτρητες προτάσεις street food που προσφέρει το πρώτο food court της Αθήνας και έχουν αγαπήσει μικροί και μεγάλοι, για αυτό το Σαββατοκύριακο έχουν προγραμματιστεί καλλιτεχνικά εργαστήρια για παιδιά ηλικίας από 5 έως 13 ετών, διάρκειας μίας ώρας, κατά τη διάρκεια των οποίων θα ενισχύσουν τις καλλιτεχνικές τους ικανότητες. Οι ώρες λειτουργίας των εργαστηρίων είναι μεταξύ 14.00 και 17.00 και το κόστος είναι 12 ευρώ το παιδί. Απαραίτητες κρατήσεις στο info@streaters.gr.